Rožňava 24. augusta

Do Rožňavy zavíta zmes dobrodružstva a zábavy. Spoločnosť MON DREV v spolupráci s mestom Rožňava a vydavateľstvom Class organizujú výnimočné podujatie Rodinný deň pod Gombášom. Nezabudnuteľné stretnutie sa uskutoční na otvorenom priestranstve a je zostavené na mieru pre po nevšednosti túžiace rodiny. Program je prezieravo skomponovaný tak, aby si každý návštevník odskúšal štyri pripravené stanovištia. Bude sa rozdávať smiech, úlohy i odmeny.

Na deti sa teší architekt s tvorivými dielňami, ktorý bude prostredníkom na ceste za návrhom vlastného rozprávkového domu.

„Pracovníci vodární ozrejmia, ako sa voda dostane do vodovodných kohútikov v domácnostiach. Najväčším lákadlom pre malých aj veľkých však bude bagerparáda. Po absolvovaní všetkých štyroch stanovíšť, dostane účastník certifikát, na základe ktorého sa umiestní v žrebovaní. Vyhrať sa dá veľká stavebnica,“ hovorí Štefan Görcsös, majiteľ spoločnosti MON DREV. „V knižnom stánku bude vďaka tematickému čítaniu umožnené nahliadnuť do života našich predkov a nebude chýbať ani veselý kvíz,“ dodáva Lenka Šingovská, šéfredaktorka vydavateľstva Class.

Keď sa pominú súťaživé aktivity, nastane všemožné snaženie sa o čo najlepšiu zbierku spomienok. Jazda na koni, maľovanie na tvár, detská diskotéka, to všetko a oveľa viac prispeje k budovaniu dobrej nálady.

Poznanie, ktoré by malo dopadnúť na myseľ dieťaťa, bude, okrem iného, prebiehať aj priblížením náplne práce stavbárov.

autor: Michaela Mihoková, Class

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Online vysielacie časy:

Streda
18:00 (premiéra)
Štvrtok
09:00 a 18:00 (repríza)
Piatok
09:00 a 18:00 (repríza)
Nedeľa
14:00 (repríza)
Pondelok
09:00 a 18:00 (repríza)
Utorok
09:00 a 18:00 (repríza)

Ako si nás naladiť

Inzercia